Зрозуміло чому вони не можуть виграти Прем’єр Лігу…

Каченятко та ШрекЦе була дуже погана гра, якщо брати до уваги якість гри на футбольному полі, боротьба – вона була присутня, але таку боротьбу, або й навіть більш якісного характеру можна побачити ледве не у кожні Лізі у Британії. Для цього не обов’язкого дивитись такі матчі. Але й були причини задля яких його варто було подивитися.

Перша з них – чи заб’є “Ліверпуль” свій перший м’яч у ворота “МЮ” за чотири роки у чемпіонаті – ні. Питання щодо перемоги тоді автоматично відпадає, хіба що гравці “МЮ” щиро надали власні послуги, як от автоголи.

Друга з них – подивитись чого насправді вартий Нандо Торрез проти дійсно сильного захисту, найкращого у Прем’єр Лізі на даний момент. Виявляється, йому ще рости і зростати, і поки що його максимум – карати “дрібні” команди, типу “Дербі”, “Марселю”… можливо “Лутону”.

Одразу ж постає 3-тє запитання – так чи будуть виділено ще трошки грошей на дійсно вправного нападника (не Майкі Оуена ж :)) світового рівня. І чи буде взагалі ця трансферна активність взимку. Хікса, дружину, Жиллета, потім перший двох без Джорджа показували неоднаразово, жодних емоцій (що й не дивно – важко взагалі очікувати від них хоча б якогось розуміння гри). Можливо “якість” лавки запасних їх вразила… чи не вразила. Жодного захисника… лишень півзахист і Крауч.

Було й ще одне запитання – чи буде грати до останього Дірк – як вийвилось він не дограв до кінця лишень десяток хвилин, за котрий Крауч зумів заробити дуже непоганий штрафний (який у чудовому стилі змарнував Каченятко), та кілька разів скинути на Торреза.

Є ще не запитання, але певне твердження – я дуже жалкую, що переглянув перед матчем минулорічний фінал Молодіжного Кубку Англії, дехто взагалі мав не меті дивитись замість цієї гидоти саме той поєдинок. Чому жалкую? Напевне, тому що у тої команди “Ліверпуля” був хоча б якийсь дух незламності, відчуття власної гри, впевненості у власних можливостях та партнерах, ця ж мультимільйонна команда вкотре після голу у власні ворота не продемонструвала нічого крім дебільної гри, яка тривала весь другий тайм. На тому й завершили, це ж не “Астон Вілла”…

За “Ліверпуль” на полі “працювали” та “боролися”: Рейна – Арбеола, Хююпя, Карраґер, Ріізе (Фабіо Ауреліо) – Бенайюн, Джеррард (капітан), Машерано, К’юелл (Бабел) – Дірк (Крауч), Торрез.

Найкращі гравці на полі: Машерано, Хююпя, Рейна

0 replies on “Зрозуміло чому вони не можуть виграти Прем’єр Лігу…”

Your email address will not be published. Required fields are marked *