Нове видання історії клубу

updated_history.jpgЦе зайняло майже два тижні, але я все ж додивився до кінця новий двд 2007-го року під назвою Історія “Ліверпуля” (Liverpool FC The Official History). Є кілька вражень щодо контенту:

По-перше за 20 хвилин ви швидко минаєте історію у 80 з гаком років, і раптом пан Шенклі у керма команди. Це було вадою попередніх історій, та що була видана після перемоги у Кубку УЕФА взагалі минала цей період за десять хвилин (навіть за девять). Цього разу хлопці з ITV просто відреставрували значну частину старої історії 1988-го року від ВВС.

По-друге – нарешті можна побачити голи Лідделла у обох матчах проти “Eвертону” на Кубок Англії, у попередній історії не було голу 1955 року.

По-третє є кілька незначних помилок у регіоні 80-ті (або ж я став дурним, або саме ці “виправлення” вони називають “updated”), та чудова фраза про Дон Уелша (Він був Пітер Пеном, він так і не виріс).

Але найцікавіше: коли показують, як молодь “Ліверпуля” вперше виграла Молодіжний Кубок Англії, дуже гарна картинка: Майкі щось з трофеєм робить, Девід Томпсон поруч радіє, лишень Карра стоїть осторонь і намагаючись розкрити коробку з медалю подумки промовляє “Нащо мені ця гидота, якщо я її навіть відкрити не можу”.

Та представлення нових власників у ранзі ледве не месій. Вперше у історії не тренера, а власників так пропогують.

Обовязково варто переглянути якщо є можливість, проте не кожен зможе просидіти біля екрану 3 з половиною години, ой не кожен. Дякую пану Мухамеду та його подружці 🙂 за можливість переглянути це диво.

0 replies on “Нове видання історії клубу”

Your email address will not be published. Required fields are marked *