Молодіжний Кубок Англії – початок вдалий…

Стів ІрвінЦе мало б з’явитись паралельно до норвезького повідомлення (тобто вчора), однак я чекав на коротку дискусію (нехай через джаббер) з людиною котра реально була на матчі. Отже, маємо: дуже непогана поміж лініями і дуже виразна індивідуальна гра від Екклстоуна (не Берні :)), Аму та Келлі. Окремо можна виділити гру Макай Стівена, який дуже вдало зіграв на обох флангах.

“Ліверпуль” дуже вдало розпочав гру на Адамз Парк і доволі швидко вийшов вперед, завдяки над-швидкості від Неттана Екклстоуна та гарній грі у вратарському від Девіда Аму. А далі була як і у більшості матчів Академії у цьому сезоні: “Ліверпуль” нікуди не поспішав, тримав мяча, та намагався грати на контр-випадах. Проте на 17-й хвилині у власними “габаритами” скористався центральний нападник Марвін Пуре (чи Пуаре, як біатлоніста).

Далі, як за планом, 3-0 від Екклстоуна, який просто втік від захисту “Вікомба”, і за три хвилини потому сильний удар від Гарі Макей Стівена. На цьому власне гра і завершилась, проте за кілька хвилин до кінця мачту, Екклстоун знову втік від захисту господарів і 5-0.

Занадто впевнена перемога “Червоних”, під керівництвом вже забутого Х’юджі МакОлі.

“Ліверпуль”: Дін Бузеніс, Стівен Ірвін (той самий капітан), Шейн О’Коннор, Мартін Келлі, Джо Кеннеді, Шон Хайдейл, Девід Аму, Астріт Айдаревіч, Марвін Пуре, Нетен Екклстоун, Гарі Макей Стівен.

Запас: Мартін Хансен, Майкл Коллінз, Александр Каканікліс, Меттон Аванг, Бен Персонедж.

0 replies on “Молодіжний Кубок Англії – початок вдалий…”

Your email address will not be published. Required fields are marked *