Результат? Я все ще зфокусований на тренуванні та керувані власною командою

Саме такою фразою, дещо зміненою автором, Бенітез підсумував матч проти “Ньюкаслу” у післяматчевому інтерв’ю каналу Скай. Днем раніше він кілька разів як молитву повторював цю фразу відповідаючи на тупі запитання одного дуже не чемного журналіста.

Власне про сам матч писати нема особливої потреби, адже “Ньюкасл” просто у цей день вирішив не грати у футбол, принаймні перші півгодини матчу точно. Це було півгодини суцільної комедії на полі, і дуже важливо, що за такого перебігу подій, саме хлопці у “Червоному” здобули результат.

Результат, рахунок став 1-0, почав “кувати” Стівен “каченятко”Джеррард, який скориставшись пасом від пана Лейви покарав захисників “Ньюкаслу” за безглуздих фол проти Торреза біля власної штрафної. Власне удар був дуже сильним і влучним.

Далі був гол номер два та три – каченятко подав на Самі Хююпя, той пробив у ворота, а на шляху трапився пан Дірк. І маєш третій гол у Прем’єр Лізі цього сезону.

Поміж цими епізодами Алан Вайлі мав можливість позбавити господарів поля голкіпера, проте Гівен все ж залишився на полі і систематично відбивав будь-які спроби забити гола від пана Фернандо.

Третій гол став окрасою матчу – довга, дуже довга атака хлопців у червоному завершилась дуже простим і не сильним ударом від Райана Бабела.

Далі на полі взагалі стояло нагальним питання припинення матчу, адже жодна команда нічого особливого вже не хотіла. Власний “вакуум” Бенітез вирішив за рахунок Ріізе, який не дуже яскраво виглядає у цьому сезоні. І заміною Крауча на Джеррарда, просто показав, що клубу у цьому матчі вже нічого не потрібно.

Краща трійка за версією РБ: Джеррард, Лукас Лейва, Самі Хююпя.

Серед іншого – це власне я святкую і досі – черговий гол пана Ворнока за “Роверз” Марка Х’юза, просто дуже радий за нього (якщо дуже скромно висловити почуття), і можливо тому цей короткий огляд матчу вийшов так пізно.

0 replies on “Результат? Я все ще зфокусований на тренуванні та керувані власною командою”

Your email address will not be published. Required fields are marked *