Матч містерія

fowler-freekick.jpgДивно якось вперше відчувати себе ледве не єдиною персоною, яка дійсно дивилась матч між “Ліверпулем” та “Кардіффом”. Власне той факт, що матч транслювався по офіційному каналу у записі, та на Мальтійському каналі у пряму каже сам за себе. Можливо і тому, ці слова я пишу ледве не через добу від початку гри.
Чи варто його взагалі було дивитись? Доволі доречне запиння по суті, але сам факт появи на Анфілді Роббі Фаулера у якості супротивника вже дає суттєві бали за перегляд матчу. І якщо можна одним словом розповісти про гри – це було б “Нудьга”. Я не хочу щоб мене не зрозуміли якось не так – у складі “Ліверпуля” були гравці основи і навіть діючий капітан, і ікона цього клубу для деяких вболівальників. Проте вони відверто недооцінили суперника, і вирішили виграти виключно на класі. Якого вистачило, якщо дивитись на остаточний рахунок гри і голи, і красу гола(ів) які забили хлопці у червоному.

Щодо героїв та антигероїв матчу, то варто відзначити непогану гру Крауча, він був ледве не найкращим на полі, та Лукаша (поруч був і Джеррард за враженнями, але на рахунку Каченятка, зауважте, є гол) та непогано відіграли Бабел та Ель Ж(з)ар. Цю пару варто підкреслити окремо, бо після неяскравої гри на флангах у чемпіонаті, їх гра про “Кардіффу” була схожою на футбол. Вкотре не вразив Лєто. Важко взагалі збагнути що він робив на полі. Нижще можливостей відіграв Абреола. Що у свою чергу дає можливість зробити резоне питання “Де був Сперінг?”(знаю, мою манія щодо Джея декому здається божевіллям), який не грав напередодні матч за резерв (який без Сперінга зіграв 1-1 проти “Рексхему”, за “Ліверпуль” забив Кроусер, весь матч відіграв Путтерілл).

Головний плюс матчу – на поле вийшов Харрі К’юелл 🙂

Ще на сам кінець чудовий кадр із Ріізе, котрий говорить сам за себе (чому я не грав у матчі?)screenshotev7.jpg

0 replies on “Матч містерія”

Your email address will not be published. Required fields are marked *