Арсен… АЛ!

XabiЩо ж, це саме той випадок, коли те що людина побачила на полі можна називати футболом. Більш того саме такі матчі і є тою привабливою пасткою, яка надовго затягує пересічного громадянина у гру.

Щодо результату, він, звісно, мав бути кращим, але й і гіршим. Проте найголовніше – матч не закінчився звичайним побиттям яке пророкували певні «експерти», хоча можливо вони очікували що матч буде зіграно у Лондоні? Але то їхні справи…

«Ліверпуль» вкотре у сезоні забив першим і одразу ж мав можливості збільшити власну перевагу. Проте «Арсенал» у деякі моменти виглядав просто неперевершено і, можливо, такі матчі повинні завершуватися у нічию. Хіба що можна і перемогою, проте цього дня у складі «Ліверпуля» точно не було Меллора. Чи була ця гра матчем рівних можливостей чи суперників? Можливо, перше, але аж ніяк не останнє. Вкотре лише дурню не зрозуміло, що якщо власники клубу дійсно на щось сподіваються, то і взимку і влітку мають бути витрачені шалені для клубу гроші. Вкотре зрозуміло, що досі слабкою ланкою є лівий крайній та центральний оборонець, та … форвард.

Вибачте, але «Ліверпуль» знову забив зі стандарту. Добре, що Джеррард цього разу хоча б мав схильність до гри не тільки на себе, і якщо він зможе придушити каченятко у собі ще на кілька матчів – точно не буде жодної потреби його змінювати у середині тайму. Проте вкотре він змарнував чудовий шанс з гри, і це варто відзначити.

Найкращий прогрес щодо гри показав наш захист, хоча, можливо, цього разу Карраґер відпрацьовував майже усюди. Його фірмовий кидок головою під м’яча, ще раз показав пану Невіллу як потрібно відбивати удари у площину воріт. Хоча як на мене, це було схоже на ще один його автогол за клуб, щоправда цього разу він просто повернувся спиною до воріт. Аґер все ще є тим компонентом якого дуже не вистачає, адже швидкості у центрі захисту не має, і це продемонстрував «Арсенал», забиваючи гол у відповідь.

З поганого, хоча Крауч від такого не відмовиться, слід відзначити появу і зникнення, ще на три тижні пана Торреза. Взагалі не зрозуміло, що він робив на полі до травми, можливо, куйтизм передається повітряно-крапельним шляхом? Дірк знову був неперевершеною копією самого себе, і схоже зачепив власною хворобою не лише Торреза, а й Вороніна.

Хабі? За ним багато хто скучив, але, як на мене, «Арсенал» знову показав свою темну сторону – вони не тільки вміють атакувати, вони й ще знають як позбуватись конкурентів у боротьбі за чемпіонство. Як і два роки до цього одна команда з Лондону у матчі на Анфілді, просто вирішила травмувати трохи Шабі і… сезон було втрачено. Що буде цього року важко передбачити напевно, адже у команди є ще невидимий резерв.

Відомо, що далі «Ліверпуль» зіграє із «Кардіффом» Роббі Фаулера і «Роверз» Марка Х’юза, а у цих матчах Машерано знову має можливість показати власні найкращі сторони, власне як і Момо.

0 replies on “Арсен… АЛ!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *