Дебрі Дейз

dvdЯ вибачаюсь, що мене не було на матчі – адже результат того вимагав, але яким було відчуття вкраденої перемоги, у грі, яку «Ліверпуль» мав програти.

Найцікавіше було до 17-20 не вмикати лептоп, потім взяти записаний матч і подивитись його «вперше» без знання навіть складу.

Без будь-яких перебільшень та неповаги до команди – «Ліверпуль» зіграв погано, але три очки – це три очки, навіть якщо їх нам дарує арбітр поєдинку.
Головне – Рафа нарешті замінив «каченятка» під час матчу, я і листи тренеру з цього приводу писав і тепер думаю, може він їх все ж читає? Можливо факт заміни Джеррарда, який щойно став автором першого пенальті і виглядає дивно з боку так званих «фанів», які рідко заходять на матчі «Ліверпуля» з такими командами як «Віґан», «Вест Бром», проте капітан у цьому матчі намагався діяти усюди, та залишав таким чином багато простору для супротивника, і, можливо, Рафа помітив це.

Головне відкриття гри – тимчасова поява Лукаш(с)а Лейви, головне що він не зробив нічого поганого, і допоміг заробити пенальті номер два. Коли потрібно було тримати м’яч – він не шукав приводу стати автором безглуздої «передачі року», на яку у цьому матчі можна було сподіватись від «кря-кря», він просто тримав м’яча і продовжував просування команди вперед. Нажаль, я вже навряд у цьому сезоні побачу Джея Сперінга у основі, адже такий короткий виступ надає саме Лейві деяку перевагу.

Дуже прикро, що Лукаш не забив м’яча, проте Дірк ще раз мав шанс показати, що у «Ліверпуля» буде гравець який може реалізовувати пенальті. І це важливо, я на тижні слухав історію про те, як Філ Ніл став пенальтистом, можливо у середині сезону Бенітез теж сказав «Ну хто з вас, зірки, хоче бити пенальті?» Добровольців навряд було б багато.

Найбільша прикрість матчу – те, що пан Фіннен був кинутий один у бій, і тільки короткий час після виходу Пеннанта мав когось поруч на фланзі. Вибачайте, Бабел знову показав себе з гіршої сторони.

Як і сказано вище, і як я писав раніше для норвежців, мене не цікавить як «Ліверпуль» візьме три очки, і так як він виграв цю гру, яку не мав вигравати, у нас все ще є якісь шанси.

Шанси на що? Важко сказати, одне я знаю напевне:

Ротація, ротація і ще раз ротація – Мугагагагага

PS

ДВД дійсно є доступним, навіть жарт пана Джулая про мою синю футболку записано. Досі не розумів чому він так тепло згадував її, особливо на фіналі проти «Мілану»…

0 replies on “Дебрі Дейз”

Your email address will not be published. Required fields are marked *